ایسنا: خطيب نماز جمعه مشهد گفت: امروز كشور در عرصه اجتماعي و سياسي بيش از هر زمان ديگري نيازمند وحدت است و اين وحدت منحصرا با محوريت رهبري قابل تحقق است.

حجت الاسلام والمسلمين سيد احمد علم الهدي در خطبه‌هاي عبادي سياسي نماز جمعه امروز مشهد افزود: دشمنان ما هم به اين نكته واقف شدند تا لحظه‌اي كه قداست رهبري پا برجاست، مردم متحد و يكپارچه خواهند بود لذا براي در هم شكستن مقاومت ملت در برابر دشمني هايشان به دنبال پياده كردن شگرد شيطاني زير سوال بردن قداست رهبري توسط برخي عناصر هستند.

وي ادامه داد: در اين موضوع كه دختر يا پسر اجيرشده‌اي در گوشه ديواري و به طور مخفيانه عليه رهبري شعاري بنويسد، انگيزه شخصي‌اش از اين كار موضوعيت ندارد بلكه مهم سيستمي است كه او را تا اينجا پيش برده است كه چنين شعاري را در برابر چشمان افراد قرار دهد تا قداست رهبري در نظر عده‌اي سست ايمان، تنزل كند. اگر اين امر براي برخي از مردم محقق شود، ديگر رهبري محوريتش را براي وحدت اقشار مختلف از دست خواهد داد.

به گفته وي پيروز مولد اختلافات در جامعه جرياناتي هستند كه قداست رهبري را زير سوال مي‌برند.

علم الهدي به سخنان مقام معظم رهبري در هفته بسيج اشاره كرد و گفت: ايشان در بياناتي منطقي و جامع فرمودند كه پس از دوران دفاع مقدس هم بسيج در همه ميدان‌ها از جمله ميادين علمي تلاش براي تحقق بحث اقتدار و ايستادگي سياسي، سازندگي و ...، جلودار و سد شكن بوده است و دقيقا همان روز ‌آقايي بيانيه داد كه اگر بسيج بوده، بسيج سي سال قبل است و بسيج امروز شامل يك مشت اجير شده مزدور است و با وقاهت تمام به بسيج توهين كرد، بعد هم اين فرد مي‌گويد چرا به من معارض نظام مي‌گوييد.

عضو مجمع خبرگان رهبري با طرح پرسش‌هايي ادامه داد: مگر نظام غير از ولايت، محور ديگري دارد؟ اگر اين حرف ها معارضه با نظام نيست پس چيست؟ آيا هدف قرار دادن راس الخيمه نظام و موضع گيري در برابر رهبري معارضه و براندازي نظام محسوب نمي‌شود؟

وي تصريح كرد: آنچه مسلم است اين قبيل افراد هستند كه ولو ندانسته و ناآگاهانه توليد اختلاف مي كنند و جاده صاف كن تهاجم دشمنان بي دين خارجي عليه ما هستند زيرا اگر ملتي دچار اختلاف شد، ديگر توان مقاومت در برابر دشمن را نخواهد داشت.

وي خاطرنشان ساخت: متاسفانه خيلي‌ها در مسووليت‌هاي نظام شعار وحدت سر مي‌دهند و دم از رهبري مي‌زنند اما حتي خودشان هم حاضر نيستند دست از اختلافاتشان بردارند.

خطيب نماز جمعه امروز مشهد قطعنامه‌ي اخير صادر شده از سوي شوراي حكام را گواهي بر اتحاد و همدستي دشمنان خدا براي مقابله با امت اسلام دانست و افزود: در اين بحث شرق و غرب موضوعيت ندارد و دشمنان علي رغم درگيري هايشان روزي كه بناي تهاجم داشته باشند، دست در دست هم مي گذارند. امام (ره) فرمودند شوروي از آمريكا بدتر و آمريكا از شوروي بدتر است، ما نيز امروز مي‌گوييم روسيه از آمريكا بدتر، آمريكا از روسيه بدتر، چين از هر دوي اينها بدتر و انگليس از همگي‌شان نجس‌تر و ناپاك تر است.

به گفته وي دشمنان براي مقابله با كشورمان به اجماع رسيده‌اند و براي رسيدن به هدف شان از هر نوع حركتي هر چند كه موجب فضاحت آنها در دنيا باشد، باكي ندارند مثلا اينكه با كشورهاي مسلح به صلاح اتمي كه اعتقادي به آژانس بين‌المللي انرژي هسته‌اي و معاهده‌هاي بين‌المللي هستند، کاري ندارند اما با بي شرمي و افتضاح فوق العاده در برابر حركت قانونمند ملتي پايبند به تمام مقررات بين‌المللي مي‌ايستند.

علم الهدي عيد غدير را عيد وحدت مسلمين دانست و افزود: غدير يك جريان است نه يك حادثه تاريخي صرف و مسلمانان با ايده‌ها و نظريات گوناگون در روز غدير در عصر گرايش، دلدادگي و عشق به امير المومنين(ع) مشتركند و با اين منطق هماهنگ به صورت يك پيكره و بدنه در مي آيند لذا جاري شدن عقد اخوت بين مسلمانان در اين روز سفارش شده است.تاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.