ميران ازمربيگري تيم جودوكناره‌گيري كرد

با صدور بيانيه‌اي

محمود ميران از مربيگري تيم ملي جودو كناره‌گيري كرد

سرمربي و كاپيتان سابق تيم ملي جودو با انتشار بيانيه‌اي كناره‌گيري خود را از تيم ملي جودو رسماً اعلام كرد.

در متن بيانيه ميران آمده است:
موفقيت يا عدم موفقيت در ورزش حاصل يك كار جمعي و گروهي بوده و حمايت و پشتيباني يك جمع را مي‌طلبد؛ چيزي كه هيچ وقت در يكسال گذشته در جودو شاهد آن نبوديم.
درست در بدترين شرايط و بعد از تغيير رئيس فدراسيون و استعفاي سرمربي وقت تيم ملي به دليل اختلاف با سرپرست فدراسيون، از من خواستند مسئوليت سخت و دشوار هدايت اين تيم را تا المپيك 2012 برعهده بگيرم.
سرمربيگري يك تيم بي‌پشتوانه، بي‌انگيزه و خالي از مدال‌آوران سال‌هاي گذشته و در فاصله 10 روز مانده تا مسابقات آسيايي كه تنها يك مدال برنز در آنجا حاصل شد. در آن زمان به دفعات اعلام كردم كه اين تيم ملي حداقل تا گوانگجو نياز به كار دارد.
قبل از مسابقات جهاني هلند، حادثه سقوط هواپيماي مسافربري و جان باختن اعضاي تيم ملي نوجوانان رخ داد كه كل جودوي ايران را در شوكي عميق فرو برد، به نحوي كه تا مدت ها هيچكس علاقه‌اي به تمرين جودو نداشت.
در مسابقات جهاني هلند يك مقام پنجمي با 3 شركت‌كننده حاصل شد و اوايل آبان پس از مسابقات غرب آسيا، 4 ماه اردوهاي تيم ملي به دليل نبود بودجه تعطيل شد و فرصت حضور در مسابقات و اردوهاي داخلي و خارجي كه پيش‌بيني كرده بوديم، از دست رفت.
در آن روزها تمامي حواس جودو ما معطوف به جنگ و دعواهاي مدعيان پست رياست فدراسيون جودو شده بود كه لطمه آن فقط و فقط متوجه تيم ملي شد.
با شروع تمرينات از اوايل سال جديد هيچ فرصتي براي آماده‌سازي تيمي كه 4 ماه رها شده بود، فراهم نشد و نفرات باتجربه يا مصدوم بودند يا آمادگي لازم براي شركت در مسابقات سنگين را نداشتند. كجا بود اين خردجمعي و همبستگي كه اينك از آن دم مي‌زنند؟ و اين كميته فني دلسوز و كارآمد چه كمكي در اين مدت به تيم ملي كرد؟
كدام مسئول از فدراسيون و كميته فني يكبار سر تمرين تيم ملي آمد تا باعث ايجاد در روحيه در تيم ملي نشود؟
يكسال هيچكس كمك و حمايتي از تيم ملي نكرد و در پايان من شدم مقصر در تمامي مشكلات جودو و تعطيلي اردوها. نتايج ضعيف تونس از قبل قابل پيش‌بيني بود و به نظرم افرادي كه تازه به فكر كمك به جودو افتادند، يكسال دير به اين باور رسيدند.
در فاصله اين چند روز مي‌خواستم بيشتر از نظرات اهالي جودو بهره‌مند باشم.
در پايان كناره‌گيري خود را از تيم ملي جودو اعلام مي‌دارم و براي جودوي ايران آرزوي موفقيت مي‌كنم...../تحلیل:فارستاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.