اكنون بهترین زمان برای خرید خانه است
از آنجایی كه بعد از ركود فعلی در بازار مسكن در آینده شاهد شكوفایی این حوزه از اقتصاد كشور می شویم، شرایط فعلی بهترین زمان برای خرید خانه است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


مصطفی قلی خسروی _ رییس اتحادیه كشوری مشاوران املاك _ در گفت وگو با خبرنگار ایسنا درباره ی بهترین زمان برای معامله مسكن با تاكید بر این كه توصیه من به مردم این است كه هر زمان نیاز به خریدیا فروش خانه دارند، نسبت به انجام آن اقدام كنند، اظهار كرد: واقعا اگر نیازمند هستید خانه را بخرید، قیمت چه بالا برود و چه پایین بیاید، برای خریدار چه فرقی می كند؟!
وی ادامه داد: كسی كه نیاز به خرید خانه دارد، برای چه باید دست نگه دارد؟! چون تامل در خرید خانه ممكن است باعث پشیمانی شود.
قلی خسروی با بیان این كه در زمان مطرح شدن پروژه ی مسكن مهر قیمت ها به خصوص در شمال تهران از افت شدیدی برخوردار شد، خاطرنشان كرد: اگر این پروژه مطرح نمی شد، ما شاهد قیمت در میانه شهر با متری ۱۰ میلیون تومان بودیم.
رییس اتحادیه كشوری و مشاوران املاك گفت: اگر نیازمند هستند در هر مقطعی خرید كنید، اگر برای سرمایه گذاری كسی می خواهد خانه بخرد، ركود بهترین زمان برای خرید خانه است.
وی در پایان با بیان اینكه افراد باید حواسشان به پول هایشان باشد و در زمان ركود به سراغ خرید خانه بروند، اظهار كرد: شرایط كنونی برای خرید خانه در حال حاضر بسیار مطلوب است./ایسناتاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.