نماینده شهرکرد و عضو فراکسیون خط امام مجلس گفت: دولت و دولتمردان به جای آنکه مسوولیت اختلاس بزرگ ۳ هزار میلیارد تومانی را بپذیرند و استعفا دهند و یا حداقل عذرخواهی کنند با فرافکنی توپ را به زمین دیگران می‌اندازند، اما بازهم جای شکرش باقی است که اتهام خود را متوجه دولت‌هاشمی و خاتمی نمی‌کنند.

نصرالله ترابی، ضمن بیان این مطلب و با انتقاد از تهدید روزنامه ایران برای انتشار ۱۴۰ هزار سند از ۳۱۴ مقام ایرانی گفت: ابعاد اختلاس بزرگ ۳ هزار میلیارد تومانی آنقدر وسیع بوده است که خود به تنهایی بتواند اعتماد مردم را نسبت به نظام تضعيف کند و در چنین شرایطی کشور دیگر تاب و تحمل افشاگری‌هایی که همراه با برخوردهای شخصی است و ممکن است واقعیت در آن قلب شده باشد را ندارد.

نماینده شهرکرد ادامه داد: این روحیه خوبی نیست که اختلاسی به این بزرگی در مجموعه دولت انجام شده است و دولت به جای پاسخگویي و عذرخواهی با هدف پاک کردن صورت مساله، تلاش می‌کند توپ را از زمین خود دور کند تا به این شکل بتواند اتهامات خود را کاهش دهد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما این شجاعت وجود ندارد که وقتی در مجموعه‌ای تخلفی رخ داد بالا‌ترین مقام آن مجموعه مسوولیت آن را بپذیرد و عذرخواهی کند یا استعفا دهد. مفهوم مسوولیت‌پذیری همین است..../تحلیل:انتخابتاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.