جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس دستورالعمل جدید، تیم‌های نظامی باید به بازیکنان سرباز خود فقط حقوق سربازی بدهند زیرا هرگونه پرداخت دیگر از بیت‌المال، تخلف به حساب آمده و با آن برخورد می‌شود.

سردار موسی کمالی در گفتگو با مهر، درباره دستور العمل جدید ستاد کل نیروهای مسلح برای تیم‌های نظامی، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز، فجرسپاسی شیراز، نیروی زمینی ارتش، ملوان و سایر تیم‌های نظامی که می‌توانند از بازیکنان سرباز استفاده کنند، براساس دستورالعمل‌های جدید، نمی‌توانند بازیکن را به عنوان سرباز مستقیم جذب کرده و برای طی دوران خدمت با او قرارداد امضا کنند.
 
وی با بیان اینکه این بازیکنان باید ابتدا به تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح معرفی شده و از این راه تقسیم شوند، تاکید کرد: باشگاه‌های نظامی حق ندارند از پول بیت‌المال به جز حقوق سربازی پول دیگری به بازیکنان سرباز بدهند. اگر متوجه شویم تیمی در قرارداد تخلف کرده، به شدت با مسوولان آن برخورد می‌کنیم.

به گفته کمالی، اگر تیمی می‌خواهد با بازیکن سرباز قرارداد بیشتری را امضا کند "مدیران تیم از جیبشان می‌توانند این پول را پرداخت کنند".

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح در پایان گفت: براساس ضابطه و دستورالعمل جدید از لیگ جدید این موضوع اعمال شده و دیگر اجازه قراردادهای خارج از قانون را نمی‌دهیم. بازیکنانی که به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند با مراجعه به سازمان وظیفه عمومی به خدمت وظیفه اعزام شوند.

تاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.