دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: نشر چشمه در پی مشورت با اتحادیه، درخواست تجدیدنظرخواهی خود را به هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در وزارت ارشاد ارائه داده است.

به گزارش مهر، محمود آموزگار درباره آخرین وضعیت نشر چشمه گفت: این ناشر همانطور که اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران به او رهنمود داده بود، از مراجعه به دستگاه قضایی اجتناب، اما نسبت به حکمی که برایش صادر شده بود، درخواست تجدیدنظرخواهی کرد.

به گفته وی، نشر چشمه درخواست تجدیدنظرخواهی خود را به هیئت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران در وزارت ارشاد ارائه کرده و پرونده‌اش هم در نوبت رسیدگی قرار گرفته است.

دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اضافه کرد: اعضای هیئت مدیره اتحادیه در آخرین ملاقاتی که با سرپرست معاونت فرهنگی وزارت ارشاد داشته‌اند، همگی درخواست کرده‌اند که مشکل این ناشر حل شود و این درخواست خود را هم به صورت کتبی به آقای اسماعیلی داده‌اند.

آموزگار ادامه داد: آقای اسماعیلی هم اظهار داشت که با توجه به تجدیدنظرخواهی «چشمه» پرونده این ناشر به هیئت تجدید نظر ارجاع شده تا رسیدگی به آن انجام شود.

وی افزود: با توجه به مجموعه مقررات و قوانین و اینکه مسائلی از این قبیل در چارچوب خانواده نشر حل و فصل شود، امیدواریم اعضای هیئت تجدید نظر هم زمینه شروع به کار مجدد این همکار ما را فراهم کنند.

دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران درباره دلیل تاخیر در تشکیل جلسه این کمیته نیز گفت: استناد بحث تشکیل این کمیته، آئین‌نامه‌ای است که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین شده و این آئین‌نامه در رابطه با تاریخ تشکیل جلسات، دستورالعمل مشخصی ندارد.

آموزگار افزود: قاعدتاً کمیته تجدید نظر پرونده‌های دیگری هم برای رسیدگی دارد و آنها را در نوبت قرار می‌دهد و من تصور می‌کنم موضوع نشر چشمه هم مثل سایر موارد، مطرح و بررسی می‌شود.

تاريخ : | | نویسنده : funny98 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.